| ionnik a întrebat:

Buna,

ma gandesc de ceva timp sa ma duc la facultate in viena, insa nu am reusit sa gasesc informatiile necesare. am o serie de intrebari:

1. ce imi este necesar pentru a ma putea inscrie la facultate (dosar, examene de admitere, teste de limba, atestate, etc.)?;
2.la cat se ridica taxa pe semestru + cazare la camin?;
3.la facultatea din viena se studiaza dreptul?

As fi recunoscatoare daca ati putea sa ma ajutati si cu linkuri.

Va multumesc. big grin

1 răspuns:
| overdose90 a răspuns:

N-ar fi mai simplu sa cauti tu pe google? oricum cine te ajuta trebuie sa caute, ca nu cred ca stie cineva.