| Tyna33 a întrebat:

in ultimul timp,cand vreau sa intru pe okian imi arata pagina de start, adica Google.inainte nu-mi arata asa si nu stiu ce are.ma puteti ajuta? si daca imi puteti spune cat este taxa de transport.

1 răspuns:
| alipusy a răspuns:

Dai la vizualizare (sus în stânga ), pui săgeata pe bara de unelte și îți apar doua opțiuni, dai pe bara de navigare și setezi okian! Taxa de transport costa în jur de 50 lei, depinde de cat de departe pana unde! Funda?