| Puffulets a întrebat:

La "roata norocului" de pe Knal D daca castigi o treime de masina la prima runda, trebuie sa castigi toate rundele sa iei masina? sau sa iei toate treimile de pe roata?laughing Ca nu inteleg:d. Explicati-mi si miehappy

Răspuns Câştigător
| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Daca in prima runda ai castigat o treime pana la sfarsitul rundei nu ai voie sa cazi pe faliment, iar la sfarsitul rundei trebuie sa dai obligatoriu tu rezolvarea la puzzle altfel tio ia, iar daca vrei masina trebuie ca si in a doua runda sa iei al doilea sfert din masina si tot sa nu cazi pe faliment. Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns: