| secret_7022 a întrebat:

Buna la toti.incep cu inceputul`.:p deci: m-am despartit de prietenul meu in urma cu vreo 2 saptamana si acum are el chef sa-mi faca rau.am avut o relatie de 1 an si ceva, totul era bine, am tinut unul la altul, dar pana la urma ne-am despartit, s-a bagat o "fata" intre noi si nu mai suportam.in fine, a trecut acum. faza proasta e ca el avea niste poze mai intime cu mine. el acum vrea sa le posteze pe hi5, sa vada lumea.am si eu niste poze cu el, dar nu vreau sa ma cobor la nivelul lui.acum spune ca vrea sa se razbune ca nu stiu ce.straight face si pana la urma parca ce? nu a mai vazut lumea un cur si niste tzatze?straight face nah.sad o sa-mi fie rusine de prieteni, colegi, dar nu stiu ce sa fac si cu el sa vorbesk sa nu le posteze nu pot.pentru ca am incercat sa-l conving sa nu o faca, dar in zadar straight face si nici nu ma rog la el ff mult, pentru ca o sa continue sa ma santajeze cu pozele alea angry asa ca mai bine... le pune acum unde vrea si gata. asta e daca am fost mik si proasta. straight face [am 16.ani acum, cand i-am dat pozele aveam 13-14...straight face] il iubeam si nah.nu m-am gandit la consecintze.straight face. ce parere o sa aiba lumea despre mine dupa chestia asta? dar despre el ca a facut asa ceva? sad plsss dati-mi niste sfaturii

7 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

La draci de astia prosti nu poti sa o rezolvi decat prin amenintari, eu zic sa te duci la vreun var mai mare de-al tau sau altcineva... nu cred ca poti sa ajungi la intelegere cu prosti de astia. Mai grav e sa nu apari pe cocalari.com. Mult noroc si sa ai grija data viitoare cui trimiti pozele

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Probabil i sa starnit invidia in el, lasa-l sa le posteze, asta dovedeste ca nu este mai bun cu nimica, isi arata doar inteligenta proasta.

| JustThat a răspuns:

Km aiurea... Cred ca ar trebui sa-l lasi sa le posteze si macar scapi dar trebuie sa fii pregatita de insulte si de batjocura...
Prietenii nu te vor critica ci iti vor fi alaturi happy Iti vei da seama cine ti-a fost prieten si cine nu... Incearca sa explicti tuturor ca erai mai mica si ca ai gresit, ca acum te-ai schimbat...
Ai grija ce faci pe viitorwinking

| danky a răspuns:

Draga cu pozele alea e doar inceputu nu am vrut niciodata sa ating o fata dar crede-ma tu meriti pentru ce ai facut si cum te comportiwinking si degeaba ai pus intrebarea asta pe TPU cu gandu ca am sa o vad si sa vad si raspunsurile si sa nu o mai fac si stii de ce o fac 1. am tinut la tine cum nu am tinut la niciuna pana acum am tinut la tine tot timpu asa si sa nu mai spun cat team iubit si de cate eram in stare pentru tine si tu acum la sfarsit sa-mi spun ca tu la distanta nu mai rezisti sa recunosti ca te-ai vazut cu mai multi si ca nu stiu ce si dupa aia pe mess esti cea mai dura si in realitate ca un pisic asa esti indiferent ce zice lumea tu in poveste ce ai spus mai sus nu ai spus-o toata ca daca o spuneai pe toata crede-ma nu iti raspundea lumea ce tia raspuns dar ar stii lumea ce ai facut tu si daca ar stii lumea ce e in sufletu meu.

| secret_7022 explică:

Draga Carla.eu am pus o intrebare acolo.stiu ca am gresitsad si acum imi pare rau.trebuie sa platesk pentru greselile mele, dar aici faza e ca pozele alea i le-am dat pentru el, dar in trecut.acum ar trebui sa le stearga, sa ma lase in pace. dar nah... n-ai ce sa-i ceri la unu ca elstraight face mersi pentru sfaturi la toti!

| Carla_6398 a răspuns:

La 13 ani trebuia sa citesti o carte, nu sa faci poze in curul gol! Bine iti face!

Răspuns utilizator avertizat