| adele24 a întrebat:

Locuiesc in Germania si luna viitoare as vrea sa-i fac o surpriza unei prietene si sa-i trimit o scrisoare, insa in plic sa-i mai pun un lant sau ceva de genul, ma voi gandi. Vroiam sa stiu daca este posibil, avand in vedere ca este destul de greu, si daca da, daca trebuie sa platesc taxe suplimentare. De asemenea as mai vrea sa stiu cum se procedeaza in acelasi caz, doar cu pachete..si cam in cate zile ajunge? Multumesc happy

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa faci un pachet.Nu poti pune asa ceva intr-un plic.Mai poti pune si altceva sa nu fie prea usor. Ajunge in cel mult 3 zile.

Răspuns utilizator avertizat