| Miceanu_Bobo_1990 a întrebat:

M-a sunat acum cateva luni o persoana din SUA si nu i-am salvat numarul. Cum as putea sa ii aflu numarul de telefon. Numarul meu de telefon este la Orange, credeti ca daca ma duc la Orange o sa il pot gasi chiar daca nu am abonament. Ca daca as avea abonament era simplu ca puteam cere desfasurator, dar asa sad. Astept raspunsuri. Multumesc anticipat big grin

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Poti afla desfasuratorul chiar si pe prepay. Am intrebat la relatii clienti acelasi lucru. Mergi la o reprezentanta Orange si solicita desfasuratorul pe perioada cand ai primit telefonul din America. Trebuie sa ai si bani la tine. Aceasta operatiune costa cel putin 2 euro.