| Chrris a întrebat:

Hey lume,am o intrebare, hmm...pai acum cateva luni mi-am luat un telefon la abonament si nu mi-am schimbat numarul de telefon, l-am pastrat pe cel de la fosta cartela.Asta e chestia eram interesata daca am acelasi cod PUK pentru ca as vrea sa aflu mai repede si sa nu ma duc la Germanos sa afluhappyLENEA OMOARA OAMENI! XD Deci...astept razpunsul! Multumesc anticipat! Astept sa raspundetihappy

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Daca atunci cand ai facut abonamentul ti-au dat un alt sim cu acelasi numar s-a schimbat si codul puc. Daca e aceeasi cartela sim, codul e acelasi.

| Chrris explică (pentru catablondu):

Am acelasi SIM!laughing am gresit eu intrebarea prin "fosta cartela"laughing multumesc oricum! XD

4 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Este acelasi cod! tongue

| Chrris explică:

Ahh va multumesc!happy

| anamaria0492 a răspuns:

Da iti ramane acelasi cod PUK.