| purplestar14 a întrebat:

Ma aflu in fata unei decizii care imi influenteza mai mult sau mai putin viata:alegerea liceului.Sunt din Timisoara.Am media 9.71.Cu aceasta medie pot intra cam la ce liceu vreau.As dori sa va cer parerea despre cele doua licee din Timisoara la care doresc sa merg:C. D. Loga sau Colegiul National Banatean. Spuneti-mi cate ceva despre ficare liceu din cele pe care le-am precizat mai sus pentru a ma ajuta un pic.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ghpboy a răspuns:

Conteaza in primul rand sa iti alegi profilul. Nu recomand sa te duci intr-un liceu pentru ca este considerat bun daca nu are profilul pe care ti-l doresti sau nu este asa bine vazut (gen o singura clasa de mate-info, una de stiinte ale naturii si restul filologie)