| AdryAdrianaPuii a întrebat:

Buna ma numesc adriana. Am 13 ani. Imi place de un baiat de 14 ani,
Eu sunt timida si nu stiu cum sa-i spun asta.

Imi dati un sfat? Cred ca si lui ii place macar 5% de mine deoarece are pe mess la avatar o poza cu eu el si o fata Miruna... In fine...

Odata intr-o tabara se uita la mine (eram in fata lui - Jucam remi cu sora mea, verisoara mea si fratele baiatului.)
El se uita la toti, darf la mine in special. Si el tot asa, mai timid e, dar daca nu incepe el, voi face eu primul pas.
El tocmai s-a despartit de prietena lui (care e verisoara celei mai bune prietene ale mele. - Oricum a fost vina ei. Nu a stiut sa aprecieze nimic... )
Deci ce as putea sa ii zic, chiar daca eu nu prea ies, nu ma vad cu el, si nici el nu iese decat cu bicla lui si la fotbal, tenis sau inot (dar doar cu fratele sau - care e cu 2 ani mai mic ca el- si cu verisoara sa, de 16 ani. )
El nu spune nimic, si nici eu. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Laaaaaaaaaw a răspuns:

Off, de ce mai astepti?! Invita-l cu tine, sa faceti o mica plimbare poate accepta :*. Poti sa ii propui sa iesi si tu cu ei doi ( el si verisoara lui ) sau poate o sa te ia cu el la fotbal sau tenis big hug. Iar atunci o sa se prinda ca tu il placi!
Multaa baftaa big hug :X.

| AdryAdrianaPuii explică (pentru Laaaaaaaaaw):

Multumesc... Totusi mai astept sfaturi.

1 răspuns: