| anonim_4396 a întrebat:

ma poate ajuta cineva si pe mine.Am o problema cu crearea contului pe youtube.Am dat la creat account si mi-am facut contul. Apoi peste cateva minute cand dau la upload adica sa pun un film imi zice iar sa ma inregistrez.Am incercat iar sa imi fac cont, dar tot asa mi-a dat.Ma poate ajuta cineva? pleaseee helppp

2 răspunsuri:
| Miss Sintetic a răspuns:

Incearca sa citesti mailul poate primesti vre. un mail de confirmare.

Eu personal nu am avut probleme de gen, dupa ce mi-am creat contul am dat decline la chestia cu uploadul si nu mi. a dat nimic asemanator.

Ai grija... poate username. ul este deja folosit, emailul sau ai gresit chestia aia unde trebuie sa introduci caracterele din imagine.

E

| Rainbow FisH a răspuns:

Ai un mail din care trebuie sa iei un link
sati activezi contul
si apoi poti sa postezi happy