| deeaandreea_5063 a întrebat:

Buna ma puteti ajuta cu un lucru mai marikel? eu mi-am cumparat un calculator asus si as dori sa imi pun un windows si vreaub sa va intreb care este cel mai bun windows care mil puteti recomanda a si un antivirus am auzit ca cele mai bune is avast si avira dar eu va cer voua parerea! dau fundita kiss!

Răspuns Câştigător
| Bubblesz a răspuns:

Cel mai bun windows eu zic ca e Windows 7, si ca anti-virus eu folosesc Avast. Merge de minune.

6 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Windows 7 ultimate

| DaReZon a răspuns:

Eu am Windows 7 si merge perfect; iar pentru un antivirus bun trebuie sa il ai si free nu trial cu 30 de zile. Cauta pe http://thepiratebay.org

| patrick98 a răspuns:

Windows 7 si antivirus avira. Astea le am eu si sunt multumit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai spus ce configuratie are sistemul tau:
-cati Ghz are procesorul
-cati mb ram are placa video
-cati MB ram memorie ai
Pentru ca sistemele de operare au minim de cerinte.
Ca antivirus iti recomand Avast, Avira insa al intalnesc in multe sisteme si cu toate astea sistemele au virusi, este vorba de ambele varinate free la referirea mea plus ca forumurile sunt pline de utilizatori care s-au virusat cu tot cu... Aviran frunte!

| EuTeIubesc a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun e windows7 ultimate, pentru ca il am de vreo 2 luni si n.am probleme cu elwinking
iar de antivirus nu stiu ce sa.ti spun pentru ca mai multe sunt bune, alege si uh pe care il crezi mai bunhappy

| qwerty_6720 a răspuns:

Cel mai bun windows: windows 7
Cel mai bun antivirus:nod32.