| Marcela46 a întrebat:

Buna!
Maine as vrea sa calatoresc cu trenul dar am vazut ca daca esti elev ai biletul mai redus cum sa fac sa benificiez de asta

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La caseria CFR ceri bilet pentru elevi. Pate iti vor cere carnetul de elev din acest an, vizat (stampilat) dar poate sa ceara si sa-ti arati buletinul.

Răspuns utilizator avertizat
| ItachiUchiha69 a răspuns:

Iti trebuie carnet de elev, vizat cu stampila pusa pe el.
O sa iti spuna mai multe diriginta/dirigintele
Sper ca te-am ajutat big grin

| O123a34n31324 a răspuns:

Iti trebuie carnetul de elev. Trebuie sa il iei la tine. Cand o sa iti cumperi bilet trebuie sa ii arati carnetul si GATAA. Problema rezolvata. Calarorie faina happy

| Nik_Nico_1995 a răspuns:

Ii duci carnetul de eleva(cand vrei sa cumperi biletul)
si atat happy