| andrandrandra a întrebat:

mi-am facut de ceva timp card paypal si si nu stiu de unde trebuie sa iau parola aia de 4 cifre pentru a-l activa, daca ma puteti ajuta va ofer fundita.multumesc

Răspuns Câştigător
| maturgrizonat a răspuns:

Parola de activare o gasesti pe extrasul de cont. Paypal extrage de pe cardul tau 1, 5 dolari si daca tu esti posesorul cardului, poti obtine de la banca extrasul de cont pe care se afla parola!

4 răspunsuri:
| maturgrizonat a răspuns:

Ceri un extras de cont de la banca si parola o gasesti la tranzactia paypal.

| andrandrandra explică (pentru maturgrizonat):

Am nevoie de parola aia de 4 cifre pentru a-l activa, nu parola de la card

| andrandrandra explică (pentru maturgrizonat):

Poti sa ma mai ajuti cu ceva te rog? mi.am luat parola si l-am activat si pe internet in cont imi arata ca am banii, dar cand pun cardul in bancomat, nu am nici-un ban..trebuie sa-i transfer cumva? multumesc

| maturgrizonat a răspuns (pentru andrandrandra):

Nu inteleg intrebarea ta; eu folosesc, din motive de siguranta, un card numai pentru tranzactii PP, pe care il alimentez cu lei inaintea unei tranzactii.

| maturgrizonat a răspuns (pentru andrandrandra):

Parola de activare o gasesti pe extrasul de cont. Paypal extrage de pe cardul tau 1, 5 dolari si daca tu esti posesorul cardului, poti obtine de la banca extrasul de cont pe care se afla parola!