| elena_6898 a întrebat:

mi-am facut un cont pe metin2 acum cateva luni si nu imi merge.cand am creat contul imi spune sa astept un mesaj si nici acum nu l-am primit. CE ARE DE NU MERGE?

2 răspunsuri:
| xGyAx a răspuns:

Sallz! Deki...este posibil ca tu sa nu fi scris datele de contact bine ex.(adresa de mess)asa ca incearca sa iti mai faci inca o data acel cont dar nu cu aceeasi adresa de mess(ci cu alta). Daca esti asa de obsedata de metin2(ca minerolling on the floorbig grin)incearca si incearca pana reusesti.SUCCES>

| lizzuk_5543 a răspuns:

Dear elylaughing nu stiu.in fine oricum nu mai jooooci rolling on the floor