| dld a întrebat:

Mi am reinstalat recent windows-ul si de atunci nu imi merge cablul usb ( Alcatel One Touch Idol / Orange San Remo ). se aude acel sunet de conectare dar in My Computer nu imi apare nimic. Please help

1 răspuns:
| ale28bz a răspuns:

Intra in Device Maneger si uita-te ce driver usb iti lipseste
Click dreapta pe My Computer- Menage - Device Maneger daca ai triunghiul galben de atentionare, acel drive nu e instalat, va trebui sa il instalezi