| Catalina0106 a întrebat:

Niste idei va rog... ce cadou am putea face mirilor fiind domnișori si domnișoare de onoare?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Obiceiurile se schimba de la regiune la regiune, de la o localitate la alta, de la o clasa sociala la alta.
Sunt locuri unde domnisorii /domnisoarele de onoare DAU, in alte locuri PRIMESC si ei cadouri.
Discuta cu parintii si bunicii vostrii, precum si cu rudele /cunostintele de varsta lor si cere-le parerea!
Ei vor spune ce obiceiuri sunt la voi.

| alina2k18 a răspuns:

CAVALERI si domnisoare de onoarewinking
Un tablou frumos, o icoana daca sunt spirituali si ar aprecia-o, ceva electrocasnic gen robot aspirator din ala smecher, cam atat imi vine in minte acum.

| Crisipopescu a răspuns:

Brățări cu inițiala lor, cred ca le vor purta cu drag, recomand "Filip Bijou"- (argint), la un preț foarte accesibil, in jur de 50/60 lei brățara