| SeNyS a întrebat:

Nu am intrat de 3 zile pe fb, iar acum cand incerc sa intru imi zice ca nu a fost inregistrat niciun cont pe emailul respectiv... ce trebuie sa fac?sad

Funda!

2 răspunsuri:
| Andruțăă00 a răspuns:

Buna
Mailul cu care incerci sa te loghezi nu e cel de pe care ai facut contul. Practic iti spune ca nu e niciun cont facut de pe adresa de email respectiva.
Ai grija cum tastezi, sa nu fi sarit vreo litera, sau gandeste'te cu ce alt mail ai facut contul.
Bafta si succes!

| SeNyS explică:

Am tastat bine emailul, si stiu exact ca ala era nu mi-am facut cont pe altul, insa nu inteleg dc dupa 3 zile imi spune ca nu am cont pe emailul respectiv...la prieteni apar cu toate pozele/informatiile.insa nu merge sa ma loghez...sad!