| Cosmin31 a întrebat:

Am un mail la cei de la Yahoo.
In prezent sunt in Italia cu un laptop, iar pe acest laptop n-am intrat niciodata pe email-ul respectiv. Cand incerc sa intru, scriu parola si imi spune ca parola e buna, dar emailul nu recunoaste dispozitiv. Ca sa ma lase sa intru trebuie sa raspund la intrebarile de securitate. Numai stiu raspunsurile.
Deci cum procedez?

Mentionez: Stiu parola, dar nu si raspunsurile.

Răspuns Câştigător
| white02 a răspuns:

Am patit si eu asa cand am iesit din tara... dupa multe incercari si zile am decis ca e mai usor sa fac alt cont. contul functioneaza in Romania dar nu si in exterior. inca nu am gasit raspuns de ce nu merge.

| Cosmin31 explică (pentru white02):

Trebuie sa existe o varianta sa trec de acele intrebari.

1 răspuns: