| capsunica13 a întrebat:

nu imi gasesc cablul de date de la telefon. cum imi mai pot pune muzica pe telefon? telefonul se numeste LG KS360. FUNDA + FOLOSITOR

Răspuns Câştigător
| Cosmin a răspuns:

Iti iei un Bluetooth Device(e cam 20lei) pe USB, il conectezi, inslatezi si cam atat. Plus ca este compatibil cu toate telefoanele care au Bluetooth. Numai bine

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fara cablu doar daca ai bluetooth pe computer!

| florin1979 a răspuns:

I-ati un bluetooth usb pe care il bagi in calculator. asa poti descarca din calculator in telefon. sau, daca telefonul are card micro SD iau un cititor de carduri usb, pe care la fel il conectezi la calculator!

| ynna93 a răspuns:

Folosesti alt telefon. daca ai cablu la el. apoi daca ai bluetooth transferi.happy

| ionutz_5790 a răspuns:

Este foarte simplu daca ai card in telefon. ia-ti un adaptor de card si bagi cardul in adaptor si dupa in pc. si poti sa bagi ce vrei ca si cum ai avea cablu de date. si nu costa mult in jur de 30lei maxim. bafta

| FlorinDrg a răspuns:

Mai am si eu o idee, nu te costalaughing Iti pui net pe telefon, intri pe cucurigu.com direct de pe telefonul mobil si iti iei de acolo muzica cata vreiwinking La fel faceam si eu. Sper sa iti fie de folos

| Diia_5712 a răspuns:

Iti cumperi un Bluetooth.e tare folositor, e un fel de stick micut si nu e mult. vreo 30 de leihappy

| iulli21 a răspuns:

Vad ca are Bluetooth, deci ai putea daca vrei sa-ti iei un aparat care sa se bage in USB-ul calculatorului. De exemplu: http://www.kaboo.ro/category/Accesorii-GSM-Accesorii-Bluetooth.html. Sper ca te-am ajutat!

| 21criss a răspuns:

Prin bluetooth, numai altcumva nu merge!