| Roxii13 a întrebat:

Buna happy Nu stiti ceva site unde pot gasi modele asemanatoare de teste nationale pentru sfarsit de clasa a VIII-a. >: Dau Funda :*

5 răspunsuri:
| forzasteaua a răspuns:

Buna:*....pe net poti sa cauti modelele de simulare, dar nu prea ai cine-stie ce.du-te intr-o librarie si ai acolo de ales dintr-o gama foarte mare de culegeri unde gasesti la teste de nu le poti lucra pe toate...si eu dau examenul, bafta multa!:*

| ReDMaN12 a răspuns:

Poti incerca www.mate-info.ro si sa dai pe culegere online...tre sa ai Adobe ca sa-ti mearga si ai acolo vreo 200 variante de testari la mate(I'm sorry la romana nu stiu)

| Violeta25599 a răspuns:

Ca si cezar1 iti recomand acelasi site unde gasesti si sinteze pentru algebra dar si geometrie.Dar ai cele doua culegeri din librarii de unde vor fi alese subiectele:*! Eu de acolo lucrez cu profii. Mult succes!