| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna nu stiu ce are pc-ul meu azi a dat de doua ori shut down zicea ceva de windows si dupa a fost recuperat dar nu stiu din ce cauza virusi nu cred ca am ca eu scanez mereu de la ce sa fie?

4 răspunsuri:
| ganjafarmer1911 a răspuns:

Probabil ar trebui sa iti reinstalezi windowsul... fiind fata banuiesc ca nu l-ai mai schimbat de cv timp :S

| dragos1294 a răspuns:

O reinstalare ar fi buna, depinde si ce windows ai, daca e xp e bine sa mai faci cate o reinstalare din cand in cand

| ArTuR10 a răspuns:

Poate un driver a iesit din fuctiune, reinstaleazati drivere sau reinoestele