| dongseng a întrebat:

De ce atunci cand dau shut down la laptop ( windows 7), nu are nici o reactie? sad

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E defect. Trebuie dus la reparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU ARE NIMIC. Fai cum spun eu : Intra in Control Panel, apasa pe butonul Hardware and Sound, apoi apasa pe butonul Power Options (e prin mijloc, are o imagine cu o baterie in stanga lui), in stanga, apasa pe butonul "Choose what the power button does",
si pe unde scrie "When I press the power button" in dreapta lui o sa apara un buton sau ceva, si acolo alege Shut Down. Cred ca te refereai ca nu merge sa dai shut down de la buton, nu?

| dongseng explică (pentru anonim_4396):

Mersi oricum, dar se pare ca e stricat, nici asa nu vrea sa se inchida sad

| Nicolae_Casian_P._1999 a răspuns:

Trebuie reinstalat windowsul.