| djingeras a întrebat:

Buna numele este Ioana si as avea o intrebare pentru voiwinking cine stie sa imi spuna si mie de un program de facut spoturi in afara de virtual dj sau acustica multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| DeejayBlueScorpion a răspuns:

Poti folosii cu succes: Pentru incepatori: Audacity! Daca vrei sa sari calu de prima data incearca: Adobe Sound sau Acid Pro. Insa din ce a iscris " virtual Dj ". cam banuiesc ca o sa te pierzi in ele. si apropo Virtual Dj nu este un soft pentru Spoturi. ci pentru mix-ing si nu cu mouse-ul. ci prin conectarea platanelor happy