| ANNIE ARE A OK!Smooth Criminal a întrebat:

pe destop-ul meu cand il aprind sau cand incepe sa se incarce apare o bara verde in sus.
Cine ma ajuta dau fundizta!

4 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Pune si tu un screen-shot ca sa inteleaga lumea, e posibil sa fie monitorul sau placa video mai degraba, ori altceva

| mrsolo a răspuns:

Pai numai tu sti ce ai instalat de se incarca acea bara, eu zic sa faci un scan cu un antivirus bun, iti recomand AVG free 9!

| BeHappy_7009 a răspuns:

Nu stiu ce-i cu destopul tau.

| ANNIE ARE A OK!Smooth Criminal explică:

Bine
dau screen-shoot pe adresa mea de yahoo:dragutulanonim bagatil si dati buzz
si o sa va dau poza cu ecranu