| anonim_4396 a întrebat:

Pe facebook, am contul meu și o pagină. Nu-mi place că tot îmi vin notificări pe contul meu de facebook când cineva dă like sau comentează pe pagină. Sunt prea multe straight face și nu mai văd notificările mele. Cum să rezolv asta? Fundă:*

12 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Verifica la setari, ai pe indelete setari unde optezi in ce fel sa te anunte, mail, facebook, prin winpop, mesaje etc.
Debifeaza aproape tot si scapi de mesajele insuportabile.La fel poti opta pentru useri ce deranjeaza, ai pui la punct prin blocarea afisarii lor pe pagina ta.Succes

| AngiiiBlake a răspuns:

Ce-i cu tine, mă? raised eyebrows

| AngiiiBlake a răspuns:

Bunicu`batting eyelashes.

| Niiiicu a răspuns:

Notifiocarile iti vin pe e-mail? daca da dupa ce intri in acel e-mail jos de tot scriu unscribe dai click pe el si nu vei mai primi notificari

| AngiiiBlake a răspuns (pentru Niiiicu):

Nu-mi vin pe mail. Imi vin pe facebook, acolo la notificari. Si imi vin si cate 50 deodatastraight face. E enervant.

| Niiiicu a răspuns (pentru AngiiiBlake):

Aaa, scuze dar nu am inteles intrebareahappybig grin vezi la acolo la aplicatii poate le ai lipite, pagina cu contul...thinking

| Andrey57 a răspuns:

Nu ai cum sa scoti notificarile ...alea apar automat + ca problema ta e de pitipoanca ai vrut sa arati cate notificari ai laughing

| AngiiiBlake a răspuns (pentru Andrey57):

Pitipoanca? raised eyebrows Parerea ta! Bye.

| Andrey57 a răspuns (pentru AngiiiBlake):

Nu m-am referit in sensul rau laughing doar ca am avut pana acum 3 zile o relatie 2 ani cu una care in fiecare zi ma dispera cu facebook si farduri laughing am ajuns sa cunosc toate fondurile de ten

| AngiiiBlake a răspuns (pentru Andrey57):

Poi eu nu stau toata ziua pe facebook laughing Doar cand intru, cele mai multe notificari sunt de pe pagina respectiva, nu stiu cand cineva comenteaza la poza sau altcevahappy Si. fondurile de ten? thinking Nu ma pasioneaza.

| Uoana a răspuns (pentru AngiiiBlake):

Au, au rolling on the floor))))))))

| anonim_4396 explică (pentru AngiiiBlake):

Dragut. dragutlaughing cate 50 de notificari o datarolling on the floor

De ce nu ne zici si paginaa?rolling on the floor ca sa iti apara cate 100winking ~nu stiu cat de decente vor firolling on the floor~