| andra1998076 a întrebat:

prieteni! As vrea si eu sa stiu parerile voastre in legatura cu banchetul clasei a 8a.Ce imi propuneti, unde sa il facem? Nu as vrea in afara tarii. As dori informatii de cazari, localul, sa avem si ce vizita dupa banchet si sa nu fie nici scump tare. Astept propuneri. Va pup si dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

Salut.
In afara tarii, il faci la 18 ani, la banchetul ala, fiindca sunteti prea mici, zic. Cat despre localuri s.a.m.d, ar fi trebuit sa zici orasul de unde esti..sa iti spunem niste localuri de pe langa acest oras. Ca doar daca esti din Constanta...nu te duci in mama Maramuresului...thinking

| andra1998076 explică (pentru Hieer):

Sunt din Tecuci.

2 răspunsuri:
| andra1998076 explică:

Sunt din Tecuci. Dar poti sa imi spuneti voi unde la-ti facut sau unde a-ti vrea sau daca aveti voi locuri preferate spre exemplu la munte vreau detalii. Dau vunda