| claudiu777000 a întrebat:

Buna, puteti sa imi spuneti va rog de la ce varsta se pot inchiria hidrobiciclete?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Trebuie sa ai buletin ca sa inchiriezi o hidrobicicleta. Deci de la 14 ani.

| Brizbriz a răspuns:

88 de ani
unii spun ca esti prea tanar la 88 si ar trebui totusi 99, dar, o viata ai, cu cat mai repede, cu atat mai binehee hee

| elemonis a răspuns:

Buna.
Din ce am cautat pe internet si unde am gasit informatii unde se specifica varsta minima scria 18 ani, insa poti merge in locatia unde inchiriaza si intrebi acolo si vezi care este varsta minima. Sa ai si buletinul cu tine.