| deliamy a întrebat:

raspunsuri urgente si cat mai multe va rog! e o fata la noi in clasa care ma enerveaza (e pitzipoanca)! Ia manipulat pe toti colegii sa fie contra mea...va rog mult sa-mi dati idei de a o face de ras, sau sa o fac cumva sa nu mai fie populara...va rog mult sa raspundeti

4 răspunsuri:
| CoCo_9024 a răspuns:

Nooo.hai ca-ti zic eu... pune o bratara la ea in geanta si apoi anunt-o pierduta.cred ca te-ai prins, de aici cred ca te descuri...baftahee hee)

| gabryela_3987 a răspuns:

Pai...ai putea spune o minciuna despre ea ca ai vazut-o cu cel mai urat baiat din clasa dl tine... sau ai vazut-o int-un loc ciudat sau poti sa spui lucruri scarboase, cum ca ai auzit sunete ciudate din cabina ei cand era la toaleta oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
m-am confruntat cu asa ceva acum catva timp
cu niste ratati de la mine din cartier
dar ma rog nu radeau de mine ci de un prieten
cel mai bine e sa nu ii bagi in seamna
iar cand esti singur/ singura cu ea in clasa sau undeva sau cand incearca sa iti vorbeasca nu ii raspunde happy

ai grija astfel de idioti iti pot lasa o trauma pe care nu o iei in considerare
poti sai pui lipici pe banca
praf de creta sub banca
sai pui un prezervativ care sai atarne prins in fermuar la geanta la ora de sport dar sal uzi in apa sa para folosit
ai multe ocazii
poti sai pui un bold pe scaun sau sa vi mai devreme la ore si sai bati un varf de cui in banca sa isi rupa hainele si ramane in kurru gol happy

spor la treaba

| milush a răspuns:

Aratale colegilor ca esti mai buna ca ea(probabil ca ea aspuscolegilor tai minciuni despre tine)! fai si tu la fel! spune in fata clasei ca meriti sa fi tu cea care e populara cu atitudinea ta!big grin good luck!:d