| tomi10 a întrebat:

Buna repede urgent spuneti-mi si mie cum aflu parola de la messenger cuiva am o problema cu ea si vreau sa intru sa fiu sigura de ceva ca asa sunt in mare pericol spuneti-mi si mie ceva usor cum sa aflu sa nu fie greu sau ceva sa aflu ce vorbeste pe mess arhiva eu am treaba sa ii citesc doar mesajele pliz dau fontita dau voturi fac absolut orice. cel mai bun sarpuns si usor de folosit trebuie sa existe ceva multi au spart nu am la cine sa apelez. decat la voi.

7 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Hai ca-ti raspund eu:
1.Nu se poate sparge parola!
2.Ma rog e un mod....sti care? ei bine modul este:Brute Force(forta bruta)... dar ca s-o sti trebuie sa ai ani in calculatoarehappy

| mixxjim a răspuns:

Ce vrei tu sa faci e infractiune, se poate face si puscarie pentru asa ceva, mai vrei sa fii si ajutat(a) pe net?

| tomi10 explică (pentru mixxjim):

Am nevoie urgent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tie frica k vorbeste cu iubitu? laughing

| tomi10 explică:

Chiar nu vreti sa ma ajutati?

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru tomi10):

Ti-am spus "forta bruta", dar eu nu ma bag sa te ajutlaughingNu vreau la inchisoarelaughing

| stupid002movie a răspuns:

Chiar caut si eu asta...