| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana asta cand mergeam acasa de la scoala pe drum era un om imbracat intr-un palton negru si o palarie neagra. Il vazusem la fata si semana cu un vecin care a murit cu un an in urma si stiu ca e cam ciudat si mai ciudat e cand e in fata mea cu vreun metru si intorc capul pentru o secunda el dispare iar nu avea unde sa se duca deoarece era doar niste garduri din gradinile din spate ale vecinilor iar acum cand merg pe drum ma simt mai ciudat si ma simt urmarita. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Adrian1555 a răspuns:

A specificat ca se simte urmarita, asta nu inseamna ca e cineva langa ea mereu si crede asta, a fost o sperietura cand a vazut acel barbat si a crezut ca e vecinul ei si de aceea se simte asa acum, dar nu poti sa faci un om nebun sub forma unei injuraturi, la psiholog sa stiti ca se duc si oameni perfecti mintal, dar desigur nu aveti de unde sa stiti aceste lucruri daca aruncati cu vorbe aiurea aici in loc sa ajutam, ca doar se aceea este siteul acesta

7 răspunsuri:
| Anonim34231 a răspuns:

Du-te la un psiholog. ai probleme cu capul happy

| Adrian1555 a răspuns (pentru Anonim34231):

Are probleme cu capul? Din moment ce ea a pus o intrebare vrea raspunsuri nu pareri

| Anonim34231 a răspuns (pentru Adrian1555):

Domnule Adrian, sa te trezesti ca te urmareste cineva 24/24, imi pare rau, dar nu esti normal la cap.

| anonim_4396 explică (pentru Anonim34231):

Nu am spus ma simt urmarita 24/24

| Anonim34231 a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga mea. nu exista nimic ce te urmareste. totul este doar in mintea ta. este doar o iluzie, nu este cu nimic adevarat. nu iti lasa creierul sa te influenteze cu anumite imagini care nici macar nu exista, nici macar nu sunt reale happy

| Anonim34231 a răspuns (pentru Adrian1555):

La psiholog nu se duc oameni perfecti mintal. esti tu batut in cuie. Am studiat si psihologia

| Adrian1555 a răspuns (pentru Anonim34231):

Ai facut acele studii degeaba...

| Adrian1555 a răspuns (pentru Anonim34231):

A specificat ca se simte urmarita, asta nu inseamna ca e cineva langa ea mereu si crede asta, a fost o sperietura cand a vazut acel barbat si a crezut ca e vecinul ei si de aceea se simte asa acum, dar nu poti sa faci un om nebun sub forma unei injuraturi, la psiholog sa stiti ca se duc si oameni perfecti mintal, dar desigur nu aveti de unde sa stiti aceste lucruri daca aruncati cu vorbe aiurea aici in loc sa ajutam, ca doar se aceea este siteul acesta