| coolgeo98 a întrebat:

BUNA! saptamana viitoare voi implinii 14 ani ( vineri). Cate saptamani trebuie sa astept ca sa mi fac buletinul. FUNDA. Este adevarat ca daca ai 14 ani si 6 luni si nu ai buletin primesti amenda

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Buna nu este neaparat adevarat acest lucru, eu mi-am facut buletinul la 15 ani si nu am platit nici o amenda.Cat despre buletin il poti face exact in ziua in care implinesti 14 ani

3 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Poti sa il faci si inainte de a implini 14 ani cu o luna-2.

| MeJuStMe00 a răspuns:

Buletinul se poate face cu 2 săptămâni înainte de împlinirea anilor; și chiar dacă întârzii nu o să primești amendăwinking