| gianinaaa a întrebat:

Bună seara! Am cumpărat un cod paysafecard pentru un joc drakensang dar acum am văzut ca trebuie sa am cont paysafecard....Menționez ca luna trecuta nu era asa. puneam codul dr 16 cifre și plăteam pentru joc..As vrea sa știu ce trebuie sa fac.Mersi mult.

1 răspuns:
| inhalingbag a răspuns:

Salut!, treaba e că mai multe siteuri/jocuri nu au aceeași metodă de plată, si chiar dacă nu au, ele pot să nu aibă aceleași metode, ca codul de 16 cifre(mi-sa întamplat o dată.)
cheers!