| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.

Am o mica problema cu menstra,nu tin cont de data cand trebuie sa`mi vina pentru ca e neregulat si imi intarzie si cate o saptamana,luna trecuta numai stiu pe cat mi-a venit, insa am tinut cont ca luna asta trebuie sa`mi vina pe la inceput si asa a fost acum 2 zile,mi-am pus absorbant,si cand am ajuns acasa am vazut ca nu era mai nimic.L-am luat,apoi cand am mers la baie iar am pus altul, si seara nu mai curgea nimic.Deci a fost foarte foarte putin, insa nu inteleg de ce?! Mentionez ca acum 1 luna mi-am inceput viata sexuala.Sa fie din cauza asta? Am facut`o protejat de fiecare data.

5 răspunsuri:
| GEEK a răspuns:

Menstruația,nu are nici o treabă cu viața sexuală. happy Câți ani ai? Dacă o să știu câți ani ai, o să îți pot da mai multe informații. happy

| AnaAna29 a răspuns:

Poate in timp ce ai facut, s-a rupt prezervativul, l-ai tras cu tintii sau cu unghiile? poti fi insarcinata.Astept raspuns.big grin

| AnaAna29 a răspuns (pentru AnaAna29):

Dintii era in raspuns

| Manuellllaa a răspuns (pentru AnaAna29):

Dragă,eu nu aş face ceva inainte sa ma asigur de siguranta necesara, prezervativul nu a fost rupt.happy

Si mie menstra mi-a venit, adica mi-a curs cate putin.