| majestic a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Nu pot trimite mesaje nimanui. Eu cred ca e de la cartela deoarece am incercat cu mai multe telefoane si tot nu mergea. Ce as putea face? sunt pe orange

Răspuns Câştigător
| CelMaiBlogger a răspuns:

Salut. Du-te la mesaje, setari, centru de mesaje si baga de la cineva care e in Orange numarul de la centrul de mesaje, dupa va merge.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te la un magazin Orange ori partener Orange si precis vei rezolva, am avut si eu o problema cu o cartela Orange si asa am facut si mi-au rezolvat-o pe loc. Succes si numai bine!

| lindemona a răspuns:

Buna,

Incearca sa vezi daca centu de mesaje este bun. Daca nu suna sau du-te la o reprezentanta a retelei de telefonie din care faci parte si spune problema ta. Daca este d vina cartela ei pot sa tio schimbe, insa numarul sa-ti ramana acelasi.

| majestic explică:

Va multumesc am rezolvat...