| Hellene08 a întrebat:

Am o problema! Nu mai pot sa adaug id-uri in lista.Azi am adaugat 3 si acum imi da eroarea "There was an error in server while trying to add a contact.Please try again". Treaba este ca eu nu mai am nici un id in lista, fiindca sunt sterse...cei care mi au dat add din nou...mi s-au pus acolo la Address Book.Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Poate este mentenanta la serverul lor. Asteapta 30 min - o ora si incearca din nou.

| Hellene08 explică (pentru Generalul):

Am asteptat ....degeaba