| lovEEEEEEE a întrebat:

Am o problema cu messengerul happy. Pe id meu de mess numai merge sa dau add mereu imi da eroarea: " There was an error in the server while trying to add a contact.Please try again" Am incercat de pe alt id si merge pe acela dar pe al meu nu... Precizez Ca nu am 1000 de id-uri in lista.

1 răspuns:
| AlleAllexandra99 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel si orice id bagat imi scria la fel.Eu asa am facut.Da restart la calculator sau asteapta o zi iar urmatoarea zi incearca din nou. FUNDA?