| alexandra_1785 a întrebat:

Am primit o tema la facultate si v-as ruga sa ma ajutati cu niste idei. Trebuie sa-mi aleg un produs pana in 15 lei care sa se incadreze in una din urmatoarele categorii: masculin, feminin, functional, nefunctional, ecologic sau neecologic.
Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Pai tu iti dai seama ca toate produsele pana in 15 lei (adica orice costa mai putin de 15 lei si sunt mii ) se incadreaza intr-o categorie sau alta? Asta da tema de facultate happy, ma tot gandesc, oare ce invatati voi acolo?

| GL757W a răspuns:

Durex laughing

| Betynutza a răspuns:

Un pet de cola.