| MuresanTeodora a întrebat:

As dori daca se poate un mic ajutor din partea voastra.Am descarcat un program pe laptop numit Any Video Converter pentru videoclipuri pentru telefon. I-am dat convert in mp4 caci pana acum tot format 3gp aveam, i-am dat ca si format 320X200.Nicio problema pana acum, se vad videoclipurile foarte bine si sunetul superb fata de 3gp, insa problema este ca sunetul e cu mult inaintea imaginii. Ce as putea face ca sunetul sa fie in acelasi timp cu imaginea?

4 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Eu zic sa faci rost de Any Video Converter Pro. Poate sa fie telefonul' de vina...doar mp4 citeste? Mai incearca si avi daca-ti merge.

| MuresanTeodora explică (pentru Λndrei):

O fi rezolutia devina? Telefonul este LG GT405...
AVI cred ca nu suporta telefonul

| Λndrei a răspuns (pentru MuresanTeodora):

Fa rost de alt convertor si dupa aia mai vorbim.Telefonul slabe sanse are sa-ti faca aceasta problema, cred.
Mai incearca sa le faci si intr-un alt format, daca iti merge mp4 s-ar putea sa-ti mearga si H.264.

| Amabilul a răspuns:

Incearca alt convertor...de exemplu "prism video converter" sau altul, si daca problema persista imi spui si o sa vad ce pot face sa te ajut!