| MaddaMadda a întrebat:

Bună seara, in cât timp ajunge daca trimiți acte prin posta in regim de urgenta și cam cat ar costa?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unde? Depinde. Oricum posta n-are regim de urgenta. Daca vrei sa ajunga repede le trimiti cu FanCourier, Cargus, DPD, etc nu cu posta romana. La posta te poate costa in jur de 10 lei, la curier dublu dar esti sigur ca ajung in orice colt al tarii, in maxim 48 de ore. Daca te hotarasti pentru curier vezi care-i mai ieftin. Scrii "cat ma costa la Fan Courier" si-ti da un program de calcul.

| darrio2007 a răspuns:

Unde trimiti si de unde? Una ar fi la Satu Mare si alta la Galati.

| MaddaMadda explică (pentru darrio2007):

De la buzău la giurgiu