| anonim_4396 a întrebat:

Maine dimineata de la ora 10 se desfasoara la mine in oras bursa generala a locurilor de munca, intrebarea mea este daca trebuie sa fiu acolo la 10 fix si ce imi trebuie,ce trebuie sa iau cu mine si cum este acolo, e ceva complicat(merg pentru prima data)? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu e complicat.
Ai sa gasesti acolo niste standuri/mese unde vor fi angajatori si acolo vor fi cumva afisate locurile de munca pe care le ofera.
Pur si simplu te uiti la oferte si, daca gasesti ceva ce ti se potriveste, discuti cu persoana de la stand si, probabil, lasi un CV.
Deci, fa-ti un CV ca lumea si fa si cateva cópii dupa el.

| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

OK,mersi frumos, o seara placuta! happy

1 răspuns: