| Mihai754 a întrebat:

acum 4 zile am fumat cu prietenii niste iarba sad mentionez ca atunci a fost prima data.
Maine trebuie sa merg la analize pentru locul de munca. As dori sa stiu daca se vede la analize THC-ul?

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Nu, stai linistit, nu e vreo substanta sa o retina corpul si sa fie detectata prin analize de sange.Succes!

| Bogdanovici24 a răspuns:

Daca se face o radiografie la plamani sunt sanse sa se vada.Niste prieteni(fumatori) mi-au spus ca daca bei lapte sunt sanse sa nu se vada nimic la analize.Incearca poate merge.Bafta.Funda?