| anonim_4396 a întrebat:

As aveo o intrebare. Peste cateva zile este ziua mea de nastere si av dori sa fie una de neuitat. Aveti ceva idei pentru decorare, sau activitati? Am 12 ani si imi tin ziua de nastere acasa.

2 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Nu va inteleg... ai 12 ani...frate sau soro, de neuitat trebuie sa fie petrecerea de 18 ani, nu de 12. la 12 ani nici nu trebuie sa iti organizezi petrecere, chemi cele mai bune sau cei mai buni amici (ca nu ai tu prieteni la 12 ani) si beti un suc, papati un tort.

petrecerea de 18 ani trebuie sa fie ceva de vis, nu toate rahaturile pe care le vedeti voi la televizor, v-a disparut creieru de cand stati si butonati mtv-ul toata ziua. hai trezirea si la realitatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei! eu am 11 si zic sa-ti faci niste teme... Adc. vampiri din carton care sa fie amuzanti. un tort rosu.cu negru ca un sangelaughing cu confeti poti sa faci prajiturele cu forma de vampir... si tot felul de ochi scosi, si chesii amuzante! Asta va fi de neuitat! Distractie placutaa!
P. S.: Nu chema bunicirolling on the floor)