| Xenoverse a întrebat:

Buna seara, sunt un baiat cu dizabilitati si vreau sa stiu daca in muncipiul Hunedoara sunt locuri de munca pentru oameni cu dizabilitati?, Eu tot caut pe net si nimic

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uita-te pe olx, publi 24, fortele de munca adauga anunt vezi, dar ce handicap ai?

| Xenoverse explică (pentru RAY):

Primesc pensie de handicap de gradul 2

| RAY a răspuns (pentru Xenoverse):

E mica pensia si vrei sa lucri?

| Xenoverse explică (pentru RAY):

Da sa fac si eu un ban

| Xenoverse explică (pentru Xenoverse):

Pentru ca pensia de handicap nu mi-e de ajuns.

| LaraClarice a răspuns:

Nu sunt din Hunedoara, nu am cum sa te ajut. Insa vreau sa te felicit pentru initiativa. E admirabil cand un om cu dizabilitati si pensie, e dornic de munca. Spor!