| AisforAnDrEeaA a întrebat:

Bunaa! Am si eu o intrebare si vreau un raspuns urgent va rog mult cryingcryingcrying. mi-a intrat cineva pe id si mi-a schimbat parola crying si eu habar n`am ce sa fac. Ma gandeam sa sterg cu totul id`ul dar nu am cum pentru ca am nevoie de parola pe care nu o stiu thinking Va rog eu frumos daca stiti ceva ce m`ar putea ajuta spuneti-mi. CA aceea persoana vorbeste cu toata lista si injura din cate am inteles ...si n`am de gand sa am probleme, Va rog eu mult de tot crying[-o

Răspuns Câştigător
| AdRyAnA3 a răspuns:

Pai la prima pagina de yahoo scrie acolo forgot your password si dupa aia iti pui emailul si iti pune intrebarile care leai pus atunci cand tiai facut id si trebuie sa razpunzi corect si atunci iti schimbi parola

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa dai pe i forgot my password urmezi ce iti zic ei acolo si ei iti dau parola dupa care il stergi eu asa am facut mai demult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa dai pe i forgot my password, sa urmezi instructiunile si ei iti vor trimite un mail cu parola apoi il poti sterge asa am facut euwinking