| Alexandruuuuuuu a întrebat:

Buna Seara TPU!
Am si eu o intrebarebig grin,as vrea sa intru in politie, pana aici clarlaughing).
Se poate intra si prin intermediul unei facultati acolo? Adica sa nu fie nevoie sa fac academia de politie sau altceva de genubig grin
Mai exact ce facultate as putea sa fac sa intru in politie?
Dau fundita raspunsului cel mai bun.

3 răspunsuri:
| DurexBun a răspuns:

Poi cand iesi de la liceu urmezi o academie de politie numai ca e cam greu sa intri happy Succes.

| Alexandruuuuuuu explică (pentru DurexBun):

Da,stiu asta. Eu vreau sa fac altceva, o facultate, nu stiu ca sa pot intra acolo. Fara academie.

| DurexBun a răspuns (pentru Alexandruuuuuuu):

Apoi asta numai stiu.