| RebyRbk a întrebat:

Buna seara TPU! As dori niste modele pentru aranjatul meselor pentru 50 pers. Vreau si cateva modele pentru aranjarea servetelelor de hartie! Multumesc, dau funda pentru cele mai bune raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| danut222 a răspuns:

Aici ai tot. http://www.incasa.ro/arhiva/aranjare+masa+festiva funda?

| RebyRbk explică (pentru danut222):

Nu este chiar ce mi-ar trebui mie, m-ar interesa cum as putea sa aranjez mesele pentru 50 pers. Exemplu: In forma de L sau linii drepte, etc! happy

1 răspuns: