| alexandru_4652 a întrebat:

Buna seara tuturor. am si eu o intrebare ce sectii au la universitatea spiru haret? dau funda.

Răspuns Câştigător
| tycy a răspuns:

Http://www.spiruharet.ro/ - daca dai la facultati o sa vezi.

dar nu iti recomand spiru haret, pentru ca diplomele obtinute la final nu sunt recunoscute in europa. daca esti din BV iti recomand Transilvania, in buc sau alte orase nu stiu dar evita spiru.parerea mea

2 răspunsuri:
| Smokaraieee a răspuns:

Buna seara alex... uite intra la ei pe site http://www.spiruharet.ro/# ...Nu stau sa caut si sa gasesc tot ce gasesti si tu :) si sa dau copy/paste :) mersi Nb