| Fumiko a întrebat:

Buna,spuneti-mi niste masti de par pentru cresterea mai rapida a lui.Care se fac acasa.Multumesc...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eficiente sunt vitamintele efervescente sau pilule de la doppelherz ( la mine isi fac efectul cele de la a la z dar sunt si complexe speciale pentru par ) si o dieta echilibrata. O perioada am folosit si fiole de la Revalid si imi crestea parul foarte repede, imi apareau si multe fire noi dar nu stiu daca as da banii pe ele, eu le-am primit intr-o campanie de promovare pe strada.
Daca vrei sa-ti aplici masti poti sa folosesti uleiul de ricin cu alte uleiuri. ex : masline, argan, cocos, migdale