| DiaDianaa a întrebat:

Spuneti-mi si mie un liceu usor... dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| crisbebe a răspuns:

Eu sunt de parere ca sa impac si barza si capra ca ambele conteaza adica si atmosfera care e degenerata de profil pentru ca daca nu te duci la un liceu cu un profil care iti place logic ca nici atmosfera nu e cea care ai vreao:de ex te duci la mate-info si tu nu te pricepi si logic ca atmosfera pentru tine nu e una care ti-ai dorio.
ai dreptate nu se mai pune chiar asa mare accent dar totusi dai un bac care fara el in viata nu prea ai sanse si de aceea profilul trebuie sa fie ok ca sa te descurci la bac
concluzie: profilul face atmosfera
atmosfera e facuta de profil
deci sunt intr-un echilibru se completeaza una pe alta

10 răspunsuri:
| crisbebe a răspuns:

DiaDianaa mai intai spune-mi de unde esti(localitate) si ce materii iti plac si care nu iti plac(cat de cat) si sa stii ca nu exista liceu usor ci profil usor

| Mihaitzan a răspuns (pentru crisbebe):

Si pentru a te corecta pe tine, nu exista profil usor sau greu, ci profil in componenta caruia sunt materii care te avantajeaza si materii care te avantajeaza mai putin tongue, care iti pun sau nu calitatile in valoare. --- Dia, nu exista liceu usor sau greu, ci licee a caror atmosfera iti e sau nu favorabila tie...

| crisbebe a răspuns (pentru Mihaitzan):

Degeaba e atmosfera favorabila cum zici tu dar tot profilul conteaza si ce ii place ei

| Mihaitzan a răspuns (pentru crisbebe):

Atmosfera e data si ea de profil, pentru ca persoanele de langa tine se pricep la aceleasi lucruri, nu? In cuvantul "atmosfera" as fi vrut sa introduc tot ceea ce inseamna liceul. Persoanele de langa tine, te influenteaza mult in viata iar eu consider ca sunt mai importante decat profilul in sine, de la liceul nu se mai pune asa mult accent pe carte, ci pe evidentierea personalitatii fiecaruia.

| crisbebe a răspuns (pentru Mihaitzan):

Eu sunt de parere ca sa impac si barza si capra ca ambele conteaza adica si atmosfera care e degenerata de profil pentru ca daca nu te duci la un liceu cu un profil care iti place logic ca nici atmosfera nu e cea care ai vreao:de ex te duci la mate-info si tu nu te pricepi si logic ca atmosfera pentru tine nu e una care ti-ai dorio.
ai dreptate nu se mai pune chiar asa mare accent dar totusi dai un bac care fara el in viata nu prea ai sanse si de aceea profilul trebuie sa fie ok ca sa te descurci la bac
concluzie: profilul face atmosfera
atmosfera e facuta de profil
deci sunt intr-un echilibru se completeaza una pe alta

| BGirlLory a răspuns:

Pai..depinde; pe ce profil? Si...in ce localitate?

| DiaDianaa explică:

Ce idioti sunteti. poate sa raspunda un om mai matur si cu ceva creier? daca nu va convine nu mai raspundeti si pastrati-va comentariile. Multumesc!phbbbbt

| crisbebe a răspuns (pentru DiaDianaa):

DiaDianaa mai intai spune-mi de unde esti(localitate) si ce materii iti plac si care nu iti plac(cat de cat) si sa stii ca nu exista liceu usor ci profil usor