| Ina93 a întrebat:

Buna stie cine-va daca exista program sau site unde afla numar privat.:* dau funda pentru cine stie

Răspuns Câştigător
| stefaniadorianac a răspuns:

Existahappy ...https://voceonline.romtelecom.ro/ iti faci cont aici si pe telefonul mobil redirectionezi apelurile respinse catre numarul de telefon care o sa iti apara pe site cand iti faci contul.cand te mai suna cineva cu privat respinge-i si iti va aparea acolo in lista.succes!

| Ina93 explică (pentru stefaniadorianac):

Mersi mult. sper sa ma ajute. ti-am dat funda.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Din paacte nu sad

| Cosmotel a răspuns:

Depinde ce sistem de operare ruleaza pe telefonul tau.
mai poti incerca sa-ti activezi mesageria vocala si cand esti anuntat ca ai un mesaj (apel ratat) iti spune numarul.

| InvisibleTouch a răspuns:

Uite aici http://tudorcretu.wordpress.com/2011/01/23/numar-privat-ascuns-necunoscut/ nu am incercat dar alta solutie mai buna nu cred ca gasesti :P

| ionutzshadow a răspuns:

Nu poti am auzit numai la iphone poti sa vezi cine te suna cu nr privat